linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Мандати міжнародних парламентських організацій EEF


Онлайн-курс має на меті ознайомити слухачів із основними міжнародними парламентськими інституціями та принципами їхньої діяльності

Вітаємо вас на онлайн-курсі «Мандати міжнародних парламентських організацій»

Під час проходження онлайн-курсу ви дізнаєтесь, як працюють міжнародні парламентські інституції, які є особливості публічної дипломатії, про етапи розвитку українських міжпарламентських зв’язків, про участь міжнародних парламентських інституцій у важливих геополітичних процесах.

Онлайн-курс буде цікавим для новообраних народних депутатів України, їхніх помічників-консультантів, працівників Апарату Верховної Ради України, громадських активістів, студентів та всіх, хто цікавиться міжнародними відносинами.

Відеолекції розроблено у вигляді інтерв’ю з експертами-практиками – європейськими та українськими політиками, які мають багаторічний досвід роботи на ниві міжнародних відносин.

Курс розраховано на 16 годин самостійного опрацювання.

Зміст цього курсу:

 1. Міжпарламентський союз. Лекторка – Олена Сотник, народна депутатка VIII скликання.
 2. Парламентська асамблея Ради Європи. Лекторка – Марілуїзе Бек, ексдепутатка Бундестагу.
 3. Європейський парламент. Лекторка – Ребекка Гармс, ексчленкиня Європарламенту від партії «Союз 90/Зелені».
 4. Парламентська асамблея Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Лектор – Ігор Попов, народний депутат VIII скликання.
 5. Парламентська асамблея Організації Чорноморського економічного співробітництва. Лектор – Олександр Фурман, перший заступник керівника Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків ВРУ.
 6. Парламентська асамблея НАТО. Лектор – Єгор Чернєв, народний депутат України, голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.
 7. Парламентський вимір Центральноєвропейської ініціативи. Лектор – Андрій Веселовський, український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Арабській Республіці Єгипет.
 8. Парламентська асамблея ГУАМ. Лектор – Святослав Юраш, народний депутат України, голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї ГУАМ.
 9. Венеційська комісія. Лектор – Сергій Ткаченко, керівник проєктів Венеційської комісії Офісу Ради Європи в Україні.

Для кращого засвоєння матеріалу пропонуємо працювати таким чином:

 • переглянути відео
 • ознайомитись із текстами до лекцій
 • переглянути додаткові матеріали, які містяться наприкінці текстів
 • проходити проміжні тести для самоперевірки
 • пройти фінальний тест, аби отримати сертифікат

Онлайн-курс створено в межах проєкту «Україна в Європі», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Центру ліберальної сучасності (Берлін).

Зареєструватися на курс