Вітаємо!

Освітня онлайн-платформа Зрозуміло! – це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, студентства і молоді та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.

Зрозуміло! створена Фондом Східна Європа на вимогу часу – із початком пандемії СOVID-19, коли всю програмну активність організації довелося перевести в онлайн-формат. Але ми одразу зрозуміли, що наші освітні продукти можуть бути цікавими значно ширшій аудиторії. Адже ми – за навчання без кордонів та обмежень.

У своїх курсах ми ділимось експертизою, набутою Фондом за більш як десятирічну історію реалізації суспільно важливих проєктів та програм. А це – питання розвитку парламентаризму, електронного урядування та інструментів прямої участі, підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток соціального підприємництва, громадянського суспільства, енергоефективність тощо.

Наша команда невпинно вдосконалює платформу – щоб кожен, хто до нас завітав, отримав саме те, що шукав, опанував потрібні знання та сказав: «Усе нарешті Зрозуміло! »

Ще не зареєструвалися? Тоді обирайте курс і долучайтеся до спільноти тих, хто трансформує Україну в державу, яка служить людям!