Будь ласка, уважно ознайомтеся з Кодексом Честі перед використанням освітньої онлайн-платформи «Zrozumilo» https://zrozumilo.in.ua (далі – онлайн-платформа), що адмініструється  МБО «Фонд Східна Європа» (далі – Адміністрація).

Кодекс честі встановлює загальні моральні принципи та правила етичної поведінки користувачів, що навчаються на освітній онлайн-платформі «Zrozumilo», якими вони мають керуватись.

У випадку незгоди з умовами даного Кодексу Честі користувач не має права використовувати онлайн-платформу та послуги, які вона надає.

При реєстрації на освітній онлайн-платформі «Zrozumilo» ви погоджуєтеся з наступним:

  • мати лише один обліковий запис на онлайн-платформі та не надавати його в користування іншим особам;
  • виконувати проміжні та фінальні завдання в навчальних матеріалах самостійно та без будь якої допомоги сторонніх осіб (за винятком завдань, які прямо дозволяють співпрацю);
  • надавати для оцінювання результати лише власної роботи;
  • не вдаватися до кроків, що можуть нечесним шляхом покращити власні результати чи погіршити/покращити результати інших користувачів;
  • не вдаватися до дій із розголошення на форумах, в соціальних мережах чи іншим способом відповідей на питання, що використовуються в межах курсів для оцінювання знань користувачів.

На освітній онлайн-платформі «Zrozumilo» заборонено:

  • публікувати повідомлення та дії, що заборонені законодавством України;
  • прямо/непрямо ображати будь-кого, зокрема, викладачів та студентів онлайн-платформи, за національною, етнічною, расовою, гендерною, сексуальною, релігійною або іншою приналежністю;
  • розміщувати повідомлення, що можуть містити нецензурну лексику;
  • розміщувати рекламу, комерційні повідомлення та спам;
  • публікувати будь-які матеріали, що можуть порушувати авторське право.

Відповідальність

У випадку недотримання користувачем онлайн-платформи умов Кодексу Честі, Адміністрація  залишає за собою право заблокувати або призупинити дію облікового запису користувача, не попереджаючи заздалегідь.

Звертаємо увагу, що Адміністрація не несе відповідальності за будь-які дії користувачів онлайн-платформи, в тому числі пов’язані із передання користувачем особистої інформації та паролю від облікового запису іншим особам.

Особиста інформація користувачів

Адміністрація зобов’язується використовувати адреси електронних пошт та іншу особисту інформацію зареєстрованих користувачів виключно з метою забезпечення внутрішньої роботи онлайн-платформи, видачі сертифікатів та надсилання інформаційних листів з новинами курсів.

Внесення змін до Кодексу Честі

Адміністрація має право на власний розсуд змінювати умови Кодексу Честі. У випадку суттєвих змін, Адміністрація зобов’язується повідомити про такі зміни користувачів.

Дотримання вищезазначених правил має бути справою честі всіх без винятку користувачів освітньої онлайн-платформи «Zrozumilo».