linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Кодекс честі

Перед використанням Освітньої онлайн-платформи Zrozumilo! (далі – Платформа), будь ласка, уважно ознайомтеся із Кодексом честі.

Цей документ окреслює загальні моральні принципи та правила етичної поведінки, якими мають керуватись користувачі, які навчаються на Платформі.

У випадку незгоди із умовами цього Кодексу честі користувач не має права використовувати Платформу та послуги, які вона надає.

При реєстрації на Платформі ви погоджуєтесь:

  • мати на Платформі лише один обліковий запис та не надавати його в користування іншим особам;
  • складати проміжні та фінальні тести/завдання самостійно та без будь-якої допомоги сторонніх осіб (за винятком завдань, які прямо дозволяють співпрацю);
  • надавати для оцінювання результати лише власної роботи;
  • не вдаватися до кроків, що можуть нечесним шляхом покращити власні результати чи погіршити/покращити результати інших користувачів;
  • не вдаватися до дій із розголошення на форумах, у соціальних мережах чи іншим способом відповідей на запитання, що використовуються в межах навчальних курсів для оцінювання знань користувачів.

На Платформі заборонено:

  • публікувати повідомлення та виконувати дії, не дозволені законодавством України;
  • прямо/непрямо ображати будь-кого (зокрема, викладачів та студентів Платформи) за національною, етнічною, расовою, гендерною, сексуальною, релігійною або іншою приналежністю;
  • розміщувати повідомлення, що можуть містити нецензурну лексику;
  • розміщувати рекламу, комерційні повідомлення та спам;
  • публікувати будь-які матеріали, що можуть порушувати авторське право.

Відповідальність

У випадку недотримання користувачем Платформи умов Кодексу честі адміністратор залишає за собою право заблокувати або призупинити дію облікового запису користувача без попереднього попередження.

Звертаємо увагу, що адміністратор не несе відповідальності за будь-які дії користувачів Платформи, в тому числі – пов’язані із переданням користувачем особистої інформації та паролю від облікового запису іншим особам.

Особиста інформація користувачів

Адміністратор зобов’язується використовувати адреси електронних пошт та іншу особисту інформацію зареєстрованих користувачів винятково з метою забезпечення внутрішньої роботи Платформи, видачі сертифікатів та надсилання інформаційних листів про можливості Платформи та навчальних курсів.

Внесення змін до Кодексу честі

Адміністратор має право на власний розсуд змінювати умови Кодексу честі. У випадку суттєвих змін адміністратор зобов’язується повідомити про це користувачів.

Дотримання вищезазначених правил має бути справою честі всіх без винятку користувачів Освітньої онлайн-платформи Zrozumilo!